Prodej slepiček firma Svoboda 5.3.2021

V pátek 5. března ve 14:50 hod. bude v Křepicích prodávat firma SVOBODA Lučice  slepičky nosného typu, stáří 18 týdnů - 170 Kč/ks a popřípadě krmivo.

25. 2. 2021

Očkování proti covid-19 senioři 70 -80 let

plakát

25. 2. 2021

Upozornění Česká pošta

Upozornění České pošty

Česká pošta žádá o důsledné dodržování mimořádných opatření MZ ČR. Při nezbytném kontaktu s pracovníky České pošty používejte ochranné prostředky dýchacích cest a minimalizujte osobní kontakt dodržováním potřebného odstupu. V případě osobní karantény informujte o této skutečnosti doručovatele PŘEDEM .

Chraňme sebe navzájem.

Děkujeme za pochopení, Česká pošta

22. 10. 2020

Hry bez hranic Křepice 2020 - zrušeno

Zastupitelstvo obce Křepice dne 15.4.2020 rozhodlo, že Hry bez hranic se v roce 2020 konat nebudou. Samozřejmě nás to mrzí, ale zdraví je přednější a navíc je pravděpodobné, že akce s takovým počtem účastníků ještě nebudou v té době povolené. Věříme, že v létě 2021 už bude vše v normálu a o to víc se všichni na  Hry bez hranic budeme těšit.

16. 4. 2020