OKAY elektrospotřebiče se staly od svého založení v roce 1994 nejúspěšnější společností na trhu elektra s největší sítí 135 prodejen v České a Slovenské republice. Na každé pobčce se zákazníkům dostane kompletní řešení v oblasti elektrospotřebičů a nábytku. OKAY je i v menších městech a na periferiích.

Dovolená MUDr. Urbanovský

MUDr. Petr Urbanovský oznamuje, že ve dnech 27. - 29.12.2017 nebude ordinovat z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petra Labovská ve Višňové.

6. 12. 2017

Splatnost poplatku za odpady a za stočné do 30.11.2017

Upozorňujeme občany a vlastníky nemovitostí, kteří nemají uhrazený poplatek za odvoz odpadů a za stočné (příp. některý z nich), že splatnost je do 30.11.2017.

Poplatek za odvoz komunálních odpadů je 460 Kč za jednoho trvale bydlícího občana nebo za objekt sloužící k rekreaci za rok.

Stočné za rok  2017 je 1464 Kč za trvale bydlícího občana nebo za objekt sloužící k rekreaci.

Způsoby platby:

- hotově na obecním úřadě Křepice v úředních hodinách ve středu od 17 do 19 hod., mimo tuto dobu po domluvě s účetní obce (tel. 723 757 066)

- bezhotovostně na účet obce u KB č.ú. 14124741/0100, jako variabilní symbol uveďte číslo popisné domu v Křepicích.

Děkujeme za dodržení termínu splatnosti.

27. 10. 2017

Poděkování Hry bez hranic 2017

Sponzoři Her bez hranic 2017

• Ekologické zdroje, s.r.o.
  • Ismet transformátory s.r.o., Běhařovice
  • Okay s.r.o.
  • DATA SOFTWARE BRNO s.r.o., Ing. Jan Kovařík
  • VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.  Divize Znojmo
  • Ing. Lubomír Pokorný
  • INSEBO spol. s r.o., p. Pavel Šebela
  • Renokov steel, s.r.o.
  • Papírnictví Růžička, Znojmo
  • Pekárna Ivanka Moravský Krumlov
  • MONA Znojmo, s.r.o.
  • G.R.D. Brno p. Tomáš Martvoň
  • NESON s.r.o. – vydavatel týdeníku Znojemsko
  • Vodácké centrum Stará Vodárna Znojmo
  • Smíšené zboží Polická Anna Mikulovice –  stavebniny Josef  Polický
  • Autocentrum Černý, s.r.o., Medlice
  • p. Josef Kuldán ml., Křepice
  • Výkrm Třebíč, s.r.o., Kutná Hora
  • p. Marek Bindr, soukromý zemědělec, Křepice

Obec Křepice ještě jednou děkuje všem sponzorům!

Děkujeme obecním úřadům, které zapůjčily slunečníky a sety na sezení.

Poděkování patří i všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravách i samotném průběhu akce.

16. 8. 2017

Nabídka zaměstnání automechanik Medlice

Firma Autocentrum Černý,  Medlice 20 oznamuje, že přijme automechaniky na hlavní pracovní poměr.  Nástup možný ihned. Čistá mzda 15 - 20 tisíc Kč + další zaměstnanecké výhody. Bližší informace osobně nebo na telefonu 736 624 955.

17. 7. 2017

Zvýšení sazby poplatku za odpady

Sazba poplatku za odpady se od 1.1.2015 zvyšuje na 460 Kč na poplatníka a rok viz OZV zde

15. 12. 2014