Nemoc - MUDr. Urbanovský

MUDr. Petr Urbanovský nebude ze zdravotních  důvodů přítomen v ordinaci.

Pravděpodobně  do pátku 8.1.2021.

Ordinuje pouze telefonicky, včetně  vystavování pracovních neschopností.

Neakutní záležitosti k řešení přes  mail. : praktik.urbanovsky@seznam.cz

Při nutnosti fyzického ošetření  nás zastupuje   MUDr. Petra Labovská.

4. 1. 2021

OÚ Křepice zavřeno - nemoc

Od 4.1 2021 do odvolání na obecním úřadě Křepice zavřeno z důvodu nemoci. Děkujeme za pochopení.

4. 1. 2021

Upozornění Česká pošta

Upozornění České pošty

Česká pošta žádá o důsledné dodržování mimořádných opatření MZ ČR. Při nezbytném kontaktu s pracovníky České pošty používejte ochranné prostředky dýchacích cest a minimalizujte osobní kontakt dodržováním potřebného odstupu. V případě osobní karantény informujte o této skutečnosti doručovatele PŘEDEM .

Chraňme sebe navzájem.

Děkujeme za pochopení, Česká pošta

22. 10. 2020

Moštování , pasterizace Tulešice

moštování.pdf (308.18 kB)

Rodinná moštárna Tulešice otevírá své „brány“ pro individuální moštování jablek a hrušek. Vaše jablka či hrušky před moštováním umyjeme a odpad z výlisků zlikvidujeme!
Dále Vám nabízíme možnost pasterizace a plnění do BAG in BOX o objemu 5 l, u kterých je minimální trvanlivost 1 rok. Termíny moštování je zapotřebí domluvit
dopředu osobně nebo telefonicky.

Ceník:
Mytí a moštování 5,- Kč/kg
Pasterizace 6,- Kč/l
BAG in BOX (5 l) 20,- Kč/ks

Kontakt: 777/581 768 Tulešice 38 (Jarolímův mlýn)

11. 9. 2020

Hry bez hranic Křepice 2020 - zrušeno

Zastupitelstvo obce Křepice dne 15.4.2020 rozhodlo, že Hry bez hranic se v roce 2020 konat nebudou. Samozřejmě nás to mrzí, ale zdraví je přednější a navíc je pravděpodobné, že akce s takovým počtem účastníků ještě nebudou v té době povolené. Věříme, že v létě 2021 už bude vše v normálu a o to víc se všichni na  Hry bez hranic budeme těšit.

16. 4. 2020