V pondělí 6.12.2021 bude na OÚ Křepice dovolená.

2. 12. 2021

Prodej ryb, cibule Veselý Jaroslav

Soukromý prodejce Jaroslav Veselý bude v pondělí 6.12.2021 od 9,00 do  9,15 hod. u kapličky  prodávat živé ryby:

Kapr I. třída 100 Kč/kg

Kapr výběr 110 Kč

Amur 110 Kč

Tolstolobik 65 Kč

Pstruh duhový 185 Kč

Dále nabízí:

Cibule žlutá 12 Kč/kg, cibule červená  16 Kč/kg

2. 12. 2021

MUDr. Urbanovský informace k očkování

Od příštího týdne zahájíme očkování proti onemocnění covid. Jak 3. posilující dávkou, tak dosud neočkované, v případě jejich zájmu.

Na začátku bude  dostupná pouze vakcína od firmy Pfizer. V případě  dostatečného počtu zájemců, pak  bude  možno objednat i vakcínu Moderna. Prosím, aby se zájemci přihlásili na obecních úřadech. Nejlépe, aby napsali svoje  jméno a látku, kterou upřednostňují  a toto  vhodili do schránky na obecní úřad nebo schránky v přízemí zdravotního střediska v Tavíkovicích .Prosím snažte se  nám  nevolat ohledně  očkování.

Děkuji  MUDr. Petr Urbanovský

18. 11. 2021

Hry bez hranic Křepice 2021 - zrušeno

Zastupitelstvo obce Křepice dne 24.2.2021 rozhodlo, že Hry bez hranic se ani v roce 2021 konat nebudou. Samozřejmě nás to mrzí, ale zdraví je přednější a navíc je pravděpodobné, že akce s takovým počtem účastníků ještě nebudou v té době povolené. Věříme, že v létě 2022 už bude vše v normálu a o to víc se všichni na  Hry bez hranic budeme těšit.

16. 4. 2021