Prázdninová otevírací doba lékárny Višňové

30. 6. 2022

Upozornění návštěvníkům rybníka Jazírek ve Višňové

Upozornění pro rybáře a návštěvníky rybníka Jazírek ve Višňové

Na základě upozornění rybářů bylo zjištěno, že někteří návštěvníci rybníka Jazírek ve Višňovém poškozují automobily hráz a břehy rybníka. Přitom neváhají rozjezdit i zemědělsky obhospodařované pole.

Po konzultaci s PČR zde byla opětovně umístěna zákazová značka, která zakazuje vjezd vozidel na hráz rybníka a přilehlé pozemky městyse Višňového. Porušení zákazu vjezdu bude předáváno k řešení PČR. Na tento typ vandalismu byl upozorněn MRS Rouchovany, AGROSERVIS 1. zemědělská Višňové.

25. 5. 2022

Hry bez hranic 2022 - nebudou

Zastupitelstvo obce Křepice dne 16.2.2022 rozhodlo, že Hry bez hranic se ani v roce 2022 konat nebudou. Důvodem je stále ještě nejistá situace v souvislosti s Covid - 19, ale bohužel také finance.

28. 2. 2022

Hry bez hranic Křepice 2021 - zrušeno

Zastupitelstvo obce Křepice dne 24.2.2021 rozhodlo, že Hry bez hranic se ani v roce 2021 konat nebudou. Samozřejmě nás to mrzí, ale zdraví je přednější a navíc je pravděpodobné, že akce s takovým počtem účastníků ještě nebudou v té době povolené. Věříme, že v létě 2022 už bude vše v normálu a o to víc se všichni na  Hry bez hranic budeme těšit.

16. 4. 2021