Obec Křepice
Obec KŘEPICEokres Znojmo

Hry bez hranic 2018

-

Hry bez hranic 4.8.2018 od 10,00 hod. na hřišti v Křepicích, od 19 hod. taneční  zábava DUO Galaxie

Soutěže se zúčastní 16 týmů v sedmi disciplínách.

Po příjezdu tým obdrží pravidla se soutěžními disciplínami, lístky na občerstvení pro všechny členy týmu, žolíka, sadu triček a tabuli s nápisem své obce v barvě dresů. Po převlečení se každý tým vyfotí, budou rozdány barevné náramky,  jmenuje ze svých řad kapitána,  který vylosuje pořadí v jakém se bude soutěžit. Pro všech šestnáct  týmů je připraveno zázemí – stůl a lavice.

Soutěžní tým má deset členů ve složení 2 ženy, 3 muži, 2 děti do 10 let včetně, 3 děti do 15 let včetně. Samozřejmě v týmu může být více dětí mladších a méně starších, ale tým pak může být v mírné nevýhodě. Rozhodně ale nemůže být více starších a méně mladších. Může být více žen než dvě, ale nikoli více mužů než tři.

Bodování: nejlepší družstvo v každé disciplíně získá 16 bodů, druhé 15, třetí 14 atd. V případě nedokončení soutěže v časovém limitu nebo diskvalifikace družstva, nezískává družstvo žádný bod. Každé družstvo má možnost na jednu z disciplín dle svého výběru vsadit před jejím zahájením „žolíka“. Za tuto disciplínu získává pak dvojnásobek dosažených bodů.

V 10 hod. proběhne hromadný nástup a slavnostní zahájení. Soutěž bude probíhat na dvou dráhách, na každou bude dohlížet jeden rozhodčí. Kolem poledne bude přestávka, aby se soutěžící mohli občerstvit a odpočinout, přesný čas přestávky bude oznámen moderátorem dle momentální situace.

Pro všechny soutěžící je připravena medaile, pro každý tým originální pamětní list, šampaňské, rychlé špunty,  pro medailové pozice navíc tekutá odměna pro dospělé. Drobný dárek obdrží všechny soutěžící děti formou výběru dle umístění.

V případě rovnosti bodů na konci soutěže budou dva zástupci z uvedených týmů střílet hokejkou  na florbalovou branku. Každý bude mít tři pokusy, v případě remízy bude poté každý tým střílet jednou až do rozhodnutí.

Moderování akce

se opět ujme Pavel Vacek, herec, moderátor, dabér, člen divadelního souboru Městského divadla Zlín, moderátor Českého rozhalsu Zlín, který má velmi blízké vazby na Křepice.

Doprovodný program:

Jízda na velbloudovi, vodní fotálekl, zorball, kejklíř Jonáš, soutěž s modely aut, jízda na poníkovi, nafukovací skluzavka, plavba na loďce, mini ZOO, ukázka Policie ČR, obří akvárium, vodění lamy. Novinkou pro letošní rok bude možnost proletět se vrtulníkem, let pro jednoho na cca 20 min. bude za 600 Kč. Ale zajímavé jistě bude i prohlédnout si vrtulník zblízka zvenku.

Přihlášené týmy v roce 2018:

1.  Křepice A

2.  Křepice B

3.  Přeskače

4.  Slatina A

5.  Slatina B

6.  Mikulovice

7.  Medlice

8.  Lhánice

9.  Horní Kounice A

10.Horní Kounice B ( bílý dres )

11. Újezd

12. Pionýr Jevišovice

13. Běhařovice

14. Tavíkovice

15. Únanov A

16. Únanov B

Občerstvení:

sele na rožni, řízky, guláš, jehněčí pečeně, grilovaná makrela, uzená cigára, párek v rohlíku, točená zmrzlina, cukrová vata, pivo, limo a další

Upozornění pro návštěvníky akce Hry bez hranic 4.8.2018

v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů

Vás chceme upozornit, že v rámci akce budou pořizovány fotografie a natáčeny video záznamy.

Tyto materiály mohou být následně uveřejněny na webových stránkách obce Křepice, na facebookových stránkách, ve zpravodaji, obecní vývěsce nebo jiných

tištěných materiálech  např. v novinách, brožurách …

Svou účastí dáváte obci Křepice souhlas s případným uveřejněním.

Poděkování sponzorům akce

Obec Křepice děkuje všem dobrovolníkům a zástupcům místních spolků, kteří se podíleli na přípravě a průběhu akce. Dále obcím z DSO Sever Znojemska za zapůjčení slunečníků a setů na sezení. Velký dík patří samozřejmě sponzorům akce:

• Ekologické zdroje, s.r.o.
  • VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Divize Znojmo
  • Marek Otoupal, Přeskače