Obec Křepice
Obec KŘEPICEokres Znojmo

Hry bez hranic Křepice 3.8.2024

V sobotu 3.8.2024 se uskuteční 11. ročník Her bez hranic. Opět půjde o celodenní akci s bohatým doprovodným programem. Těšit se můžete na vodní fotbálek, nafukovací atrakce, Bumper balls, kejklíře Vlastu, ukázku sokolníka, jízdu na koních, jízdu s modely aut atd. Večer zábava s Fanny music

Projekt- Hry bez hranic 2023.docx Typ: DOCX dokument, Velikost: 18.18 kB

Informace pro soutěžící

Hry bez hranic proběhnou v sobotu 3.8.2024 od 10,00 hod. na fotbalovém hřišti. Soutěžící se dostaví hodinu před začátkem, tj. v 9,00 hod. Po příjezdu tým obdrží pravidla se soutěžními disciplínami, lístky na občerstvení pro všechny členy týmu, žolíka, sadu triček a tabuli s nápisem své obce v barvě dresů. Po převlečení se každý tým vyfotí, budou rozdány barevné náramky,  jmenuje ze svých řad kapitána,  který vylosuje pořadí v jakém se bude soutěžit. Pro všech čtrnáct  týmů je připraveno zázemí – stůl a lavice.

Soutěžní tým má deset členů ve složení 2 ženy, 3 muži, 2 děti do 10 let včetně, 3 děti do 15 let včetně. Samozřejmě v týmu může být více dětí mladších a méně starších, ale tým pak může být v mírné nevýhodě. Rozhodně ale nemůže být více starších a méně mladších. Může být více žen než dvě, ale nikoli více mužů než tři.

Bodování: nejlepší družstvo v každé disciplíně získá 14 bodů, druhé 13, třetí 12 atd. V případě nedokončení soutěže v časovém limitu nebo diskvalifikace družstva, nezískává družstvo žádný bod. Každé družstvo má možnost na jednu z disciplín dle svého výběru vsadit před jejím zahájením „žolíka“. Za tuto disciplínu získává pak dvojnásobek dosažených bodů.

V 10 hod. proběhne hromadný nástup a slavnostní zahájení. Soutěž bude probíhat na dvou dráhách, na každou bude dohlížet jeden rozhodčí. Kolem poledne bude přestávka, aby se soutěžící mohli občerstvit a odpočinout, přesný čas přestávky bude oznámen moderátorem dle momentální situace.

Doprovodný program: vodní fotbal, Bumper Balls, nafukovací  hrad , kejklíř Vlasta, ukázka sokolníka, ukázka výcviku psů,  jízda na koních, exotičtí hadi, malování na obličej, mini ZOO, jízda s modely aut, plavba na loďce, včelařský kroužek, ukázka Policie ČR

Na občerstvení je připravena kýta na rožni, řízky, guláš, párek v rohlíku a další dobroty od šéfkuchaře . Zejména děti uvítají osvěžení v podobě zmrzliny a cukrové vaty.

Pro všechny soutěžící je připravena medaile, pro každý tým originální pamětní list, šampaňské, rychlé špunty,  pro medailové pozice navíc tekutá odměna pro dospělé. Drobný dárek obdrží všechny soutěžící děti formou výběru dle umístění.

V případě rovnosti bodů na konci soutěže budou dva zástupci z uvedených týmů střílet hokejkou  na florbalovou branku. Každý bude mít tři pokusy, v případě remízy bude poté každý tým střílet jednou až do rozhodnutí.

V případě nepřízně počasí může dojít ke změně pořadí disciplín. Na tuto skutečnost by soutěžící byli upozorněni moderátorem a rozhodčími.

Projekt- Hry bez hranic 2023.docx

Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 18,18 kB